ART / Lithographs / Giclée 14088015
nr 1408 8015
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. "Levels". Signed, numbered 7/50, unframed, 60x45 cm,
Gicléetryck, "Levels". Signerad, numrerad 7/50, oramat löst blad, 60x45 cm
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
SEK 300
Monday July 19 2021
at 18:09:15
16/7 13:37:00